اینجا خانه هوشمند برکر است

شرکت صنعت نوین امیرکبیر با سابقه ای درخشان در صنعت هوشمند سازی ساختمان و ارائه دهنده راه حل ها و خدماتی کم نظیر و ارزشمند است. از شما دعوت می شود با مرور صفحات این سایت با توانمندی ها و قابلیتهای این شرکت آشنا شوید. ما را همراه و مشاور خود در خرید راه حل مورد نظرتان بدانید. هدفی که به دنبال آن هستیم رضایت مشتری است نه سودآوری. ما معتقدیم روابط حرفه ای و ماندگاری که در آن طرفین برنده باشند تنها چیزی است که باید به آن اندیشید.

زندگی مدرن و سیستم هوشمند

زندگـی مـدرن انتظاراتـی را بـه همـراه دارد کـه بی توجهـی بـه آنهـا باعـث عـدم تـوازن خواهـد شـد. اگـر بخواهیـم مطلـب را بـا مثالـی روشـن کنیـم میتـوان بـه انتظـارات و امکانـات و حتـی نـوع زندگـی قبـل و بعـد از تلفـن همـراه اشـاره کـرد. حـال آنکـه زندگـی پـس از ظهـور تلفـن همـراه هوشـمند کـه کمتـر از یـک دهـه از آن میگـذرد نیــز بــا زمــان ظهــور تلفــن همــراه متفــاوت اســت. بــا نگاهــی بــه زندگــی خــود و اطرافیانمــان در مییابیــم ایــن پدیــده تکنولوژیــک ً تمـام شـئون در رفتـار، اوقـات فراغـت، تعامـل بـا دیگـران و تقریبـا زندگـی تاثیـر گذاشـته اسـت.

درباره صنعت نوین امیر کبیر

شركت اميركبير فعاليت خود را در زمينه اتوماسيون خانگي (خانه هوشمند) و BMS از شهريور ۸۳ آغاز كرده و اولين شركتي است كه به صورت تخصصي به اين مقوله پرداخته است. اين شركت در طول سالهاي فعاليت خود ارائه كننده سيستمهای اتوماسيون خانگي با پروتكل EIB/KNX (با گواهی KNX Partner) و سيستم هاي BMS با پروتكل هاي LONWORK و BACNET است.

شركت امیرکبیر در زمينه اتوماسيون خانگي نماينده رسمي گروه شرکت های Hager (مالک شرکت Berker آلمان، شركت Elcom آلمان و شرکت Tebis KNX فرانسه) و در زمينه BMS ارائه دهنده تجهيزات Schneider (مالک شرکت TAC سوئد)،Loytec اتريش و Sontay انگلستان مي باشد.

برتري اين شركت نسبت به ساير رقباي خود، بهره گيري از محصولات برترین توليد كنندگان تجهيزات اتوماسيون خانگي و BMS، استفاده از كادر مجرب و اعتقاد به ارائه راه حل كار آمد اختصاصی هر پروژه مي باشد. شركت امير كبير به پشتوانه توانايي كادر فني خود در طراحي هاي نوين و توسعه سيستم ها، علاوه بر ارائه خدمات در ساختمان هاي مسكوني، اداري، تجاري و بیمارستان ها براي نخستين بار سيستم BMS را براي مركز داده (ديتاسنتر) طراحي و پیاده سازی كرده است.

✓ شركت Berker  از سال 1919 فعايت خود در زمينه توليد تجهيزات برق ساختمان ( كليد و پريز ) را در آلمان آغاز كرده است. ✓ اين شركت از ابتداي فعاليت با توجه خاص به معماري، خود را به عنوان يكي از خاصترين تولید کنندههای اين عرصه در آلمان و اروپا مطرح كرد، به طوري كه از سال 1928 با همكاري مدرسه معماري باهاوس كه از مهمترين مدرسه معماري اروپا به شمار ميرود توليد محصولاتي مانند سري 1930،Plazzo، TS، R.3  و R.1 را تجربه كرده است. ✓ شركت بركر از 1989 با توسعه يافتن سيستم KNX به عضويت سازمان KNX در آمده و امروز با توليد بيش از 450 قطعه KNX جزو غنیترین اعضاء اين سازمان میباشد. ✓ عملگرهای برکر در انواع 4، 6، 8، 10 و 16 کاناله 16 آمپر برای کنترل روشنایی، فن کوئل، پرده و دیمر از نقاط متمایز کننده این شرکت نسبت به دیگر رقبا است. ✓ اين شركت برخلاف رقباي خود علاوه بر توسعه كليدهاي قديمي به كليدهاي هوشمند مانند سريهاي B.7، B.3، B.1، K.5، K.1، تاكنون 5 سري كليد ويژه بدون قاب هوشمند TS،   TS Cristal، R.1، R.3 و BIQ  نیز طراحي كرده است. ✓ طراحي مدرن كليدهاي اين شركت همگام با استفاده از بهترين تكنولوژي روز از مزاياي رقابتي اين شركت است. ✓ اين شركت به جاي استفاده از پلاستيك در رنگهاي مختلف از جنس واقعي استيل، شيشه، برنز، طلا  و  پلاستيك در ساخت تجهيزات خود استفاده ميكند. ✓ شركت Berker از ابتدا تاكنون تنها در زمينه كليد و پريز و سپس اتوماسيون خانگي فعاليت كرده و در زمينه ديگري فعاليت ندارد. ✓ اين شركت توليدات خود را در آلمان انجام ميدهد و هيچ كارخانه و دفتر توليدي در هيچ كشور ديگري ندارد. ✓ اين شركت توانسته معروفترين جوايز  طراحي و كيفيت كشور آلمان و جوايز بینالمللی بسياري را بدست آورد.
✓ شركت صنعت نوين اميركبير در شهريور 83 به همت 2 دانشآموخته دانشگاه صنعتي اميركبير كه پروژه ليسانس آنها سيستم اتوماسيون خانگي بود تأسیس شد. از اين رو این شركت با 11 سال سابقه در ساخت، نصب و راهاندازی سیستمهای اتوماسيون خانگي اولین شرکت تخصصی در این زمینه به شمار میرود. ✓ . رويكرد علمي و فني به مقوله اتوماسيون خانگي و توجه به مقوله آموزش مديران و كاركنان در سطوح دانشگاهي مرتبط (و نه تنها بسنده كردن به Work shop هاي اغلب تجاري) و گسترش بازار منجر به ايجاد شركتي پويا و توانمند در زمينه طراحي و اجراي سيستم اتوماسيونخانگي شده است.

✓ توجه به همگوني و همراهي دو سيستم اتوماسيون خانگي و BMS منجر به شروع فعاليت بخش BMS شركت از سال 87 با بكار گيري نيروهاي مجرب در اين زمينه شده است كه از اين لحاظ نيز اين شركت تنها شركت فعال در اين دو زمينه با پروژههاي در حال انجام شده ميباشد.

✓ انتخاب بهترين برندهاي موجود در زمينه اتوماسيون خانگي (آلمان Berker) و ( BMS) Schneider(TAC) و تامين اين تجهيزات از توليد كننده اصلي از ديگر مزاياي رقابتي اين شركت است.

✓ شركت امير كبير اكنون با 40 پرسنل موظف تمام وقت، اعم از نيروهاي فني، اجرايي، فروش و مالي توانايي اجراي پروژههاي متوسط و بزرگ در زمينه اتوماسيون خانگي و BMS را پيدا كرده است.

✓ نيروهاي فني و اجرايي شركت اکثرا حداقل 10 سال سابقه كار در زمينه BMS را دارا ميباشند.

✓ انجام پروژههاي بزرگ ملي از قبيل مرکز تجاری پالادیوم، بیمارستان محب، ساختمان ديوان محاسبات، ساختمان مركزي راهآهن، ساختمان هتل دانشگاه آزاد، ديتاسنترهاي استاني و ... در كنار ساختمانهاي بسيار لوكس مسكوني تجربه بسيار خوبي براي كارمندان اين شركت ميباشد.

✓ اين شركت در سال 2014 جایزه بهترین نماینده خاور میانه را از شرکت Hager، مالک کنونی شرکت برکر دریافت کرده که با وجو د رقبای مطرح در خاورمیانه بسیار حائز اهمیت میباشد.

شرکت صنعت نوین امیرکبیر در زمینه اتوماسیون خانگی نماینده رسمی شرکت Berker by hager میباشد.

http://www.berker.com

شرکت صنعت نوین امیرکبیر در زمینه (BMS (building management system ارائه دهنده محصولات Schneider و Sontay میباشد.

http://www.schneider-electric.com

https://www.sontay.com/en-gb

شرکت صنعت نوین امیرکبیر در زمینه (PMS (parking management system ارائه دهنده محصولات Green Parking میباشد.

http://www.greenparking.ae

 BMS شرح خدمات

کنترل و مانیتورینگ موتورخانه ها

کنترل و مانیتورینگ هواسازها

سیستم مدیریت پارکینگ

سیستم حفاظتی و امنیتی

تجمیع سازی شامل کنترل آسانسور, پله برقی و کنترل تردد

تجهیزات کنترلی فن کوئل

تجهیزات کنترلی VAV

و هوشمند سازی منزل KNX شرح خدمات

کنترل نور به صورت هوشمند و اجرای سناریو های مختلف کنترل سیستم های تهویه کنترل پرده ها کنترل صوت سیستم های کنترل مرکزی بصورت تاچ پنل سیستم آب و هوایی هوشمند سیستم های امنیتی
بازدید مدیران Hager

بازدید مدیران Hager

مراسم بازگشایی موناکو

مراسم بازگشایی موناکو

استخدام

در صورت تخصص در زمینه های نصب و آموزش سیستمهای هوشمند رزومه خود را به آدرس info@anipco.com ارسال و یا تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.

مقالات و مراجع

KNX

Download

 

BMS

Download

 

Energy Efficiency With KNX

Download

 

BMS Features

Download

ارتباط با صنعت نوین امیر کبیر

آدرس: الهیه، خیابان استانبول، خیابان هدیه، کوچه شقایق پلاک ۳

تلفن: ۳ – ۲۲۲۴۹۸۰۰

فکس: ۲۲۲۱8589

ایمیل: info@anipco.com

Address: No. 3, Shaghayegh St., Hediyeh St., Istanbul Ave., Elahie, TEHRAN, IRAN

Tel: (+9821) 22249800-3

Fax: (+9821) 22219657

Email: info@anipco.com