1. کنترل هوشمند روشنایی

1.1. قابلیت کنترل روشنایی به صورت On/Off توسط کلید های تمام تاچ وجود دارد.

1.2. کنترل میزان شدت نور به صورت Dim/Bright با استفاده از کنترلرهای دیمر با توانهای مختلف( 250وات، 300وات، ... ، 1000وات و یا بیشتر )

1.3. امکان زخیره سازی سناریوهای مختلف. به طور مثال: سناریو ورود و خروج، سناریو مهمان و ...

1.4. امکان نور پردازی به وسیله کنترلر های RGB با ایجاد 256 طیف رنگی

1.5. امکان استفاده از سنسور های حضور و حرکت متنوع بر اساس نیاز

 

2. کنترل هوشمند فن کوئل ها و سیستم های تهویه مطبوع

2.1. کنترل دمای هر فضا به صورت هوشمند

2.2. امکان مشاهده دما بر روی کلید های ترموستاتیک همانند یک ترموستات مستقل

2.3. تعیین دمای مطلوب (Set Point)

2.4. تعیین مود سرمایش و گرمایش

2.5. امکان کنترل سه دور فن به صورت اتوماتیک و با توجه به اختلاف دما با دمای مطلوب

2.6. امکان خاموش کردن هوشمند سیستم تهویه در صورت باز بودن پنجره ها

3. کنترل پرده ها

در صورت تمایل مصرف کننده، کنترل پردهها از نظر باز و بسته بودن و همچنین میزان باز بودن شید آن نیز به صورت هوشمند انجام خواهد شد.

 

4. کنترل صوت

قابليت پخش موسيقی در زونهای مختلف. برای اين طراحی از بلندگوهای توکار WHD که قابليت عملکرد مشترک با کنترل کننده EIB صوت و تصوير Berker را دارد استفاده شده است.

همچنين با قرار گرفتن IR Gateway قابليت پخش موسيقی و يا تصوير ( بصورت Optional) با انتخاب سناريو را خواهد داشت. برای مثال قابليت پخش موسيقی خاص انتخاب شده در سناريو ورود و تغيير آن با تغيير سناريو وجود دارد.

 

5. سیستم های کنترل مرکزی (تاچ پنل)

با در نظر گرفتن يك صفحه نمايش لمسي رنگي حدود6.4" (اينچ) براي هر واحد میتوان قابليت كنترل كل واحد از طريق آن (حدود 400 فرمان ) ، استفاده از علائم بجاي متن جهت راحت تر نمودن استفاده از آن براي همه نوع كاربر، آلارمهاي هشداري براي موضوعات مختلف با امكان تعيين زمان نمايش و به صدا در آوردن آلارم، امكان تعريف 24 سناريوي مختلف، ساعت و تقويم، امكان اجراي 16 برنامه زماني مختلف در طول يك هفته جهت زمانمند كردن هرآنچه كه شما ميخواهيد، تايمر، استفاده از كلمه عبور جهت محدود كردن دسترسي افراد متفرقه و ... را به امکانات ساختمان اضافه نمود.

 

6. سيستم ايمنی و امنيتی و دزدگير

امكان نصب پكيج سيستم امنيت خانگي بر روي سيستم KNX با اضافه شدن قطعات زير ممكن ميگردد. كه در آن بوسيله حداكثر 256 سنسور، خطر تشخيص داده شده و علاوه بر ارسال فرمان لازم به سيستمهاي حفاظتي مستقل (همچون اطفا حريق و ... ) به شماره تلفنهاي از پيش تعيين شده موقعيت اعلام گشته و يا از طريق پيام كوتاه به كاربر اطلاع داده ميشود. همچنين قابليت كنترل از طريق اينترنت و تلفن نيز وجود دارد. در اين مجموعه قابليت تعريف سناريوهاي مختلف بر روي سنسورهاي مختلف وجود دارد كه به تعريف صاحب خانه، كنترل توسط صداي فرد و يا حركت ميسر ميشود. در اين مجموعه سنسورهايي از قبيل حركت ، گرما، باز شدن در، شكسته شدن شيشه، دود و ... وجود دارد.

 

7. سيستم کنترل کننده از طريق تلفن

کنترل کننده تلفنی ساخت شرکت Berker آلمان و برای کنترل سيستم KNX بصورت تلفنی میباشد. همچنين عملکرد اين کنترلر بصورت دو سويه است يعنی در صورت وجود سيستم اعلان، هم امکان اطلاع و اعلان خطر (دزدی، حريق و .. ) را خواهد داشت و هم قابليت کنترل ON/Off ، ديمر ، تنظيم درجه حرارت ترموستات و ... از طريق خط تلفن را به کاربر میدهد.

 

8. کنترلر IP

اين کنترل کننده در واقع يک دروازه بين شبکه EIB ، TCP/IP است و کليه اطلاعات قابليت نظارت، کنترل ، برنامه ريزی و عيب يابی از روی شبکه اينترنت را به کاربر يا کاربران با سطوح دسترسی مختلف خواهد داشت.

برای مثال با وجود اين سيستم عيب يابی با تغيير نرم افزار از طريق شرکت مجری و بدون حضور در محل قابل انجام خواهد بود. همچنين مانيتورينگ سيستم بصورت کاملاً ويژوال از طريق نرم افزار اين سيستم بر روی کامپيوتر، ويندوز موبايل يا Tablet ممکن خواهد بود.

 

All Content and Media of This Site Copyrighted by Sanaat Novin Amir Kabir Company, Website Design by Afshin Movafegh

محصولات

کلید سری R-Design

کلید لمسی سریهای R.1(با گوشه های منحنی) و R.3(با گوشه های تیز) آخرین دستاورد طراحان Berker است که در سال 2012 رونمایی شد.

تنوع این کلید از 2پل تا 8 پل بدون ترموستات و 4 و 6 ترموستاتیک در دو رنگ سفید و مشکی می باشد. این کلید قابلیت کنترل روشنایی، پرده، دما و سناریو وجود دارد که در آن کیفیت و ظافت محصول ساخت آلمان قابل لمس است.

این سری کلید برنده جوایز متعددی شده است. از قبیل:

 

کلید سری BIQ

این سری کلیدها از جنس شیشه، استیل، آلومنیوم و یا پلاستیک است. هیچ رنگی جز رنگ اجزای اصلی در آن به کار نرفته است. کنترل روشنایی، پرده و سناریو به همراه ترموستات هوشمند و ریموت کنترل IR سری BIQ را از رقبایش متمایز میکند. تنوع این کلید از 2 تا 8 پل بدون ترموستات و 4 تا 10 پل ترموستاتیک می باشد.جوایز این کلید عبارت است از:

 

سری TS

کلید سری TS در سال تولید خود بی نظیر بود. این کلید بسیاری جوایز ارزنده را از آن خود کرد. با این کلید، یک لمس ساده کافیست تا کنترل روشنایی، پرده، دما و سناریو را در دست بگیرید. تنوع این کلید از 2پل تا 8 پل بدون ترموستات و 4 و 6 ترموستاتیک در دو رنگ سفید و مشکی می باشد. جوایز این کلید عبارت است از:

 

سری Crystal Ball

TS Crystal Ball با نگین سوارفسکی و با قابلیت کنترل هوشمند نور و سناریو شاخص یک بنای لوکس و اشرافی است.

 

سری Palazzo

این سری کلید، جزء سریهای سفارشی Berker میباشد جنس این کلید از جنش سنگ مرمر یا ریشه چوب ماهون است که با قاب زینتی طلای 24عیار شاخصی برای طراحی در اوج زیبایی است.

 

کلیدهای سنتی

یکی از نقاط قوت برند Berker دارا بودن ست سنتی تمام کلیدهای هوشمند خود است که هر کدام برنده جوایز متعددی می باشند.